הלוואות אקספרס

אם בעבר, היינו נאלצים לקחת הלוואות מהבנקים, אז היום יש לנו אפשרויות רבות יותר, כמו למשל: חברות אשראי, חברות ביטוח , הלוואות ממקום העבודה והלוואות חוץ בנקאיות. יש לנו את האפשרות היום למצוא את ההלוואה הכי משתלמת עבורנו. מי שפוחד על האובליגו הבנקאי שלו, יכול לבקש  הלוואות אקספרס לכל מטרה ממקורות חוץ בנקאיים, כך שהאובליגו שלו לא יירשם בבנק, כי הלוואה כזאת, אינה נראית בבנקים. כדאי לחשוב על פריסת תשלומים נוחה, כך שמי שמעוניין בהלוואה, יוכל לעמוד בה, מבלי לפגוע בתקציב החודשי שלו וההוצאות השוטפות של כל חודש.

יש לברר דבר ראשון על הריבית שתשלמו, הלוואות חוץ בנקאיות למשל, הן בריבית גבוהה יותר, אך בגלל התחרות הרבה בין חברות חוץ בנקאיות, ניתן למצוא ריביות נמוכות יותר, היות ובשנים האחרונות, בגלל שהבנקים הקשו יותר על הלקוחות ובגלל סיבות רבות, הנהירה לחברות חוץ בנקאיות גברה, מה שגרם להקמת הרבה חברות חוץ בנקאיות בשוק הישראלי. הבנקים היום כבר מזמן אינם שחקנים ראשיים בשוק ההלוואות והבחירות שעומדות בפנינו היום- אף יותר משתלמות.

מהי הלוואת אקספרס ולמה היא מיועדת?

הלוואת אקספרס, נלקחת לרוב ע”י שכירים אשר מעוניינים בכסף בדחיפות לשיפוץ דחוף בבית, לחתונה של הבת או הבן, להחלפת רכב, לסגירת חובות או מינוס בבנק, לעזור בלימודים אוניברסיטאיים לילדים ועוד.  לרוב, מדובר על סכום שמתחיל ב-10,000 ₪ עד לסכום של 50,000 ₪  אם מדובר על הסכום המקסימלי עבור הלוואה זו, כדאי כבר כי תתייעצו עם יועץ פיננסי בלתי תלוי, אשר באמצעות קשריו, תוכלו להשיג את ההלוואה המשתלמת ביותר עבורכם. מדובר על הלוואה מהיום למחר, לכן היא נקראת הלוואת אקספרס.

כאשר הרכב מתקלקל אין מנוס, הלוואה כזאת, עשויה להציל אתכם. רבים מאתנו בתקופה הכלכלית הקשה של היום, סובלים מחנק כלכלי ולכן, יש לקחת הלוואה בחוכמה, רק כאשר באמת זקוקים לה ולא להיכנס למעגל הלוואות שיהיה לכם קשה לצאת ממנו.

 לעמוד בהלוואה – זו כל החכמה

חשוב, כי תעמדו בהלוואה ותתכננו היטב את הוצאות החודשיות שהפעם יכללו גם את החזר התשלומים. כאשר תסיימו את ההלוואה שלכם, תמיד יהיה לכם שם טוב ותוכלו לבקש עוד הלוואה בפעם הבאה וללא כל חשש. הלוואה זו נקראת גם “הלוואה לכל מטרה” ולאחר שתגישו את דו”ח הבנק שלכם של שלושת החודשים האחרונים וכן תלושי משכורת, תוך דקות ספורות, חברה חוץ בנקאית תבדוק את החשבון ואת העבר הבנקאי שלכם ואם הכל כשורה, תקבלו את ההלוואה במיידי.