גירושין ברבנות

בשלב כזה או אחר רבים ירצו לעבור גט. גירושין ברבנות מאפשרים לאלו המעוניינים בכך להתחיל בחיים חדשים, חיים עם דף חדש. במידה והמערכת הזוגית שלכם אינה מה שהייתה בעבר, ניתן יהיה להתגרש ברבנות ולשים סוף לכל העניין. העזרה שתקבלו ברבנות תהיה הדבר הגט אשר יסייע לכם להתמודד עם הקשיים מול בן הזוג ולהפוך את חייכם להרבה יותר פשוטים.

אין צורך סתם לסבול…
אתם לא צריכים להמשיך ולסבול לשווא אם אתם מבחינים כי הקשר הזוגי שלכם אינו מה שהיה בעבר. בעזרת הגירושין ברבנות תוכלו לגמור עם הקשר הזוגי ובכך להתחיל בחיים טובים יותר. הרי תמיד ניתן למצוא בת זוג חדשה ואין צורך להתעכב על העבר. ככל שתבינו יותר שבסך הכל מדובר בהליך די פשוט ומהיר כך סביר להניח שתשכילו לסיים עם הסוגיה במהירות האפשרית. כדאי לעשות כל שאפשר מצדכם בכדי לגמור עם הגירושין וזאת בכדי להימנע מסבל שלכם.

בסופו של יום בוודאי שלא תרצו למצוא את עצמכם מבזבזים זמן רב על עניינים בירוקרטים רבים ומשונים. פשוט תגיעו להסכם האחד עם השני ותוכלו לסיים עם סוגיית הגירושין במהירות הגבוהה ביותר האפשרית.

לפעול בהקדם
כאשר מדובר על גירושין ברבנות יש להבין כי פעולה מוקדמת תהיה חבל ההצלה שלכם. ככל שתטפלו בסוגיה יותר מוקדם כך יהיה לכם יותר טוב. במקרים רבים הבעיות רק הולכות ומחמירות ולאור זאת כדאי יהיה לגשת לרבנות טרם אתם מגיעים לשלבים מתקדמים מידי של הריבים או הסכסוכים ביניכם. אתם פשוט צריכים להגיע להסכמה האחד עם השני בנוגע לעתיד הזוגי שלכם ולהבין כי לא הכל פועל בצורה חלקה. גם אם המערכת הזוגית אינה מה שהייתה בעבר אין זה אומר שמדובר על סוף העולם. פשוט טפלו בעניין במהירות האפשרית ותוכלו להתחיל בהקדם עם החיים החדשים שלכם.

מתי יהיה צורך בגט ברבנות?
ממזרות הילד – אם הילד נולד להורים יהודיים אך זאת כאשר האם הייתה נשואה לגבר אחר, אזי הילד יחשב כממזר בהתאם להלכה היהודית. הדבר אומר שהצאצאים של זוג ההורים אינם יוכלו להתחתן עם בן זוג יהודי. ממזרים נחשבים לכאלה אשר מותר לה להתחתן אך ורק עם גויים או לחלופין עם ממזרים כמוהם. הבעיה הזו מטרידה רבים ובאופן כללי בית המשפט בישראל מנסה לבוא לקראתם של האנשים השונים. ברוב המקרים ינסה בית המשפט להימנע מהכרזה על ילד כממזר ואם לא יוצגו לפניו ראיות חותכות לדבר אזי הוא לא יעשה כך.

עיכוב נישואין – במידה והאישה מקיימת קשרי אישות עם גבר יהודי בעודה נשואה ליהודי אחר אזי היא לא תוכל להתחתן עם היהודי מחוץ למסגרת הנישואין גם אם תקבל גט. הרבנות מאוד עקשנית עם הנושא והסוגיה הזו מטרידה נשים רבות ברחבי הארץ מידי שנה.