עיצוב גבות בשיטת השערה

אנו כבר שנים מעצבות ומאפרות את הגבות שלנו, כך ששנים אנו כבר מחפשות את השיטה להיראות טוב ולחסוך בזמן, במיוחד כאשר אנו קמות בבוקר ובקושי יש לנו זמן להתאפר, בכדי ללכת ולהגיע לעבודה בזמן. שמענו כבר על שיטות הסבתא למי שמאתנו היא בעלת גבות דלילות. שמן קיק כבר מרחנו על הגבות, בתקווה שהן תהיינה עבות יותר והשיער עליהן יצמח מהר יותר, עיפרון גבות למילוי הגבה, צללית ואיפור קבוע. אך עיצוב גבות בשיטת השערה, הינו הפתרון החם לגבות מעוצבות, מלאות יותר ובמראה טבעי לחלוטין.

גבה מעוצבות, עשויות לגרום לעיניים קטנות, להיראות גדולות יותר. עם שיטת השערה, תרגישי מטופחת ורעננה במשך כל היום, מבלי לבדוק כל פעם במראה עם המילוי עם העיפרון לגבות או הצללית לא ירד או דהה במשך היום.

מראה הגבות שהכי קרוב לטבעי- השיטה שכבשה את העולם

השאיפה של כל הנשים, הנה להגיע למראה הטבעי של הגבות, בניגוד לאיפור גבות קבוע, אשר אינו מקנה תמיד , את המראה הטבעי של הגבות. אין מדובר פה על טרנד חולף, היות ועיצוב הגבה, נעשה באמצעות התאמה מקצועית של מבנה הפנים לגבות ומילוין בשיטה שמקנה את המראה הטבעי של שערות הגבות. מדובר על טכניקה חדשנית של זקיקי שיער, מראה של גבות מושלמות והתוצאה הינה טבעית לחלוטין.

השיטה, מורכבת משני טיפולים בהפרש של חודש, כאשר בטיפול הראשון, הקוסמטיקאית משרטטת את הגבות ובוחרת את הפיגמנט המתאים לגבה. לצורך ביצוע עיצוב גבות בשיטת השערה, יש להיות מאוד מדויקים וכן חייב להיות מכשור מתקדם.

כמה כלים שיש להקפיד עליהם לפני עיצוב גבות בשיטת השערה

על מנת להגיע לתוצאות הטבעיות והרצויות לכל אישה, יש להקפיד על כמה טכניקות:

  • שרטוט מוקדם של מבנה הגבה הרצוי והמתאים למבנה הפנים
  • מדידה מדויקת של הגבה ורוחבה והמרחק ממנה אל המצח
  • בחירה נכונה של הפיגמנט שיתמזג באופן טבעי עם הגבה הקיימת

יש לציין, כי תיחום הגבה, יתבצע באמצעות עיפרון גבות או קיסם דק שטבול בפיגמנט המתאים.

למי מתאים עיצוב גבות בשיטת השערה?

ישנם נשים וגברים, אשר סובלים ממחסור בשיער באזור הגבות, בגלל הגיל, או בשל תליש לא נכונה באמצעות פינצטה, אלה שסבלו מצלקות, מחלת עור וכדומה. יש לדעת, כי טיפול זה, אורך כשלוש שעות והקוסמטיקאית תשתמש בחומר אלחוש מיוחד שימנע כאבים באזור הגבות. לאחר הטיפול הראשון, יש להמתין כחודש עד לטיפול הבא שיהיה הסופי למראה של גבות במראה טבעי.